250 000 €
1543 €/m²
Property 31772 photo 1
Property 31772 photo 2
Property 31772 photo 3
Property 31772 photo 4
Property 31772 photo 5
Property 31772 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1983
  • Godina renoviranja: 2009
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 162 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
210 000 € 3818 €/m²
  • Kod objekta 37005
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
225 000 € 703 €/m²
  • Kod objekta 13112
  • Kvadratura 320 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
205 000 € 2928 €/m²
  • Kod objekta 14343
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 1635 €/m²
  • Kod objekta 4739
  • Kvadratura 214 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
300 000 € 2307 €/m²
  • Kod objekta 35506
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 3733 €/m²
  • Kod objekta 63052
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 2461 €/m²
  • Kod objekta 63481
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 13170
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
290 000 € 966 €/m²
  • Kod objekta 47320
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 10

Prijava za Newsletter