365 000 € 335 000 €
1117 €/m²
Property 8117 photo 1
Property 8117 photo 2
Property 8117 photo 3
Property 8117 photo 4
Property 8117 photo 5
Property 8117 photo 6
Property 8117 photo 7

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 300 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, WC. Kuća Je Raspored kutak Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
530 000 € 4076 €/m²
  • Kod objekta 29751
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
425 000 € 3171 €/m²
  • Kod objekta 65282
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 8118
  • Kvadratura 360 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
350 000 € 1400 €/m²
  • Kod objekta 12558
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
450 000 € 4500 €/m²
  • Kod objekta 61660
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
505 000 € 1683 €/m²
  • Kod objekta 12794
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
510 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 42005
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
520 000 € 1890 €/m²
  • Kod objekta 41223
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
380 000 € 4871 €/m²
  • Kod objekta 64787
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter