380 000 €
3040 €/m²
Property 35507 photo 1
Property 35507 photo 2
Property 35507 photo 3
Property 35507 photo 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 144 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 125 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, parking.

Za prodaju
500 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 11008
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
450 000 € 4500 €/m²
  • Kod objekta 61660
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 63276
  • Kvadratura 225 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
350 000 € 1635 €/m²
  • Kod objekta 4739
  • Kvadratura 214 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
500 000 € 1136 €/m²
  • Kod objekta 30072
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
420 000 € 2270 €/m²
  • Kod objekta 4279
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
490 000 € 1737 €/m²
  • Kod objekta 11385
  • Kvadratura 282 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
420 000 € 2545 €/m²
  • Kod objekta 19544
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
525 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 38390
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter