360 000 € 320 000 €
2133 €/m²
Property 60606 photo 1
Property 60606 photo 2
Property 60606 photo 3
Property 60606 photo 4
Property 60606 photo 5
Property 60606 photo 6
Property 60606 photo 7
Property 60606 photo 8
Property 60606 photo 9
Property 60606 photo 10
Property 60606 photo 11
Property 60606 photo 12
Property 60606 photo 13
Property 60606 photo 14
Property 60606 photo 15
Property 60606 photo 16
Property 60606 photo 17
Property 60606 photo 18
Property 60606 photo 19
Property 60606 photo 20
Property 60606 photo 21
Property 60606 photo 22
Property 60606 photo 23

Detalji

  • Godina izgradnje: 1997
  • Godina renoviranja: 2018
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 380 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 150 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
420 000 € 1647 €/m²
  • Kod objekta 60759
  • Kvadratura 255 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
420 000 € 2270 €/m²
  • Kod objekta 4279
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
320 000 € 2461 €/m²
  • Kod objekta 63481
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
520 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 6744
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
510 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 42005
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
420 000 € 4200 €/m²
  • Kod objekta 23169
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 1777 €/m²
  • Kod objekta 23914
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 21704
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
410 000 € 3153 €/m²
  • Kod objekta 29321
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter