1 100 000 €
73 €/m²
Property 12486 photo 1
Property 12486 photo 2
Property 12486 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 15000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 370 kv.m.

Za prodaju
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 32927
  • Kvadratura 13680 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 000 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 48645
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
940 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 37512
  • Kvadratura 4700 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 000 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 34287
  • Kvadratura 89000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 400 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 37489
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • Kod objekta 38565
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 505 000 € 811 €/m²
  • Kod objekta 45441
  • Kvadratura 1854 m²
  • Udaljenost od mora 140 m
Za prodaju
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 52254
  • Kvadratura 27671 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
1 096 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 51472
  • Kvadratura 12735 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
900 000 € 750 €/m²
  • Kod objekta 38771
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter