900 000 €
32 €/m²
Property 47192 photo 1
Property 47192 photo 2
Property 47192 photo 3
Property 47192 photo 4
Property 47192 photo 5
Property 47192 photo 6
Property 47192 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 28045 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 480 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Na prodaju hotel na Halkidikiju. Sastoji se od ukupno 12 apartmana. U prizemlju se nalazi 1 jednosoban stan, 1 dvosoban stan, 3 trosobna apartmana i 1 šestosobni stan. Na drugom spratu se nalaze 2 dvosobna stana, 1 trosobni stan, 2 četvorosobna apartmana i 1 šestosobni stan.

Postoji i kuća od 65 m² koja se sastoji od 2 spavaće sobe, kuhinje i dnevnog boravka. Tu je i ostava u kojoj se nalazi sva potrebna oprema za pranje posteljine.

Hotel uključuje bazen i solarne panele. Prodaje se potpuno namešten.

Za prodaju
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 52388
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
750 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 38096
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 63904
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
1 100 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 50051
  • Kvadratura 12400 m²
  • Udaljenost od mora 7300 m
Za prodaju
1 000 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 48645
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
853 000 € 725 €/m²
  • Kod objekta 63066
  • Kvadratura 1175 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
860 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 47506
  • Kvadratura 21000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
1 280 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 54603
  • Kvadratura 11799 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
800 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 46523
  • Kvadratura 26134 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
853 000 € 860 €/m²
  • Kod objekta 64550
  • Kvadratura 991 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter