Property 42922 photo 1
Property 42922 photo 2
Property 42922 photo 3
Property 42922 photo 4
Property 42922 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 1
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2129 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

For sale land of 2129 sq.m. in central area of Agios Nikolaos city in Crete. The plot has the possibility to build up to 400 sq.m. for residential property and 1703 sq.m. for commercial building. Ideal for a mall, supermarket, offices or gas station.

Za prodaju
320 000 € 1584 €/m²
  • Kod objekta 64279
  • Kvadratura 202 m²
  • Udaljenost od mora 186 m
Za prodaju
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 63235
  • Kvadratura 4184 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
102 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 63400
  • Kvadratura 1282 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
449 000 € 271 €/m²
  • Kod objekta 65403
  • Kvadratura 1654 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
120 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 65362
  • Kvadratura 1270 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
70 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 64068
  • Kvadratura 5172 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
150 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 64066
  • Kvadratura 758 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
105 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 64280
  • Kvadratura 4033 m²
  • Udaljenost od mora 2470 m
Za prodaju
80 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 63900
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
900 000 € 3010 €/m²
  • Kod objekta 65575
  • Kvadratura 299 m²
  • Udaljenost od mora 130 m

Prijava za Newsletter