Prodaja - Zemljište 7606 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
300 000 € 230 000 €
30 €/m²
Property 46063 photo 1
Property 46063 photo 2
Property 46063 photo 3
Property 46063 photo 4
Property 46063 photo 5
Property 46063 photo 6
Property 46063 photo 7
Property 46063 photo 8
Property 46063 photo 9
Property 46063 photo 10
Property 46063 photo 11
Property 46063 photo 12
Property 46063 photo 13
Property 46063 photo 14
Property 46063 photo 15
Property 46063 photo 16
Property 46063 photo 17
Property 46063 photo 18
Property 46063 photo 19
Property 46063 photo 20
Property 46063 photo 21
Property 46063 photo 22
Property 46063 photo 23
Property 46063 photo 24
Property 46063 photo 25
Property 46063 photo 26
Property 46063 photo 27

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od grada: 22 km
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7606 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
305 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 24096
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
250 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 30918
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
280 000 € 208 €/m²
  • Kod objekta 48270
  • Kvadratura 1342 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
320 000 € 213 €/m²
  • Kod objekta 36389
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
250 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 50915
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
430 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 35809
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
400 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 45735
  • Kvadratura 4673 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
250 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 26126
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
250 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 9635
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
300 000 € 230 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 46063
  • Kvadratura 7606 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m

Prijava za Newsletter