Prodaja - Zemljište 7000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
400 000 €
57 €/m²
Property 49499 photo 1
Property 49499 photo 2
Property 49499 photo 3
Property 49499 photo 4
Property 49499 photo 5
Property 49499 photo 6
Property 49499 photo 7
Property 49499 photo 8
Property 49499 photo 9
Property 49499 photo 10
Property 49499 photo 11
Property 49499 photo 12
Property 49499 photo 13
Property 49499 photo 14
Property 49499 photo 15
Property 49499 photo 16
Property 49499 photo 17
Property 49499 photo 18
Property 49499 photo 19
Property 49499 photo 20
Property 49499 photo 21
Property 49499 photo 22
Property 49499 photo 23
Property 49499 photo 24
Property 49499 photo 25
Property 49499 photo 26
Property 49499 photo 27
Property 49499 photo 28
Property 49499 photo 29

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7000 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 600 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
500 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 4975
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 34641
  • Kvadratura 7836 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
400 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 45735
  • Kvadratura 4673 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
330 000 € 379 €/m²
  • Kod objekta 21281
  • Kvadratura 870 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
550 000 € 244 €/m²
  • Kod objekta 32190
  • Kvadratura 2250 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
500 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 37793
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
430 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 42181
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
400 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 31308
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
350 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 23170
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
425 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 6150
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter