330 000 €
379 €/m²
Property 21281 photo 1
Property 21281 photo 2
Property 21281 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 870 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 600 kv.m.

Za prodaju
280 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 29138
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
490 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 16054
  • Kvadratura 68000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
400 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 45735
  • Kvadratura 4673 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
480 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 37270
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
470 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 47378
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
300 000 € 255 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 29948
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
380 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 30921
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
330 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 43299
  • Kvadratura 4400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
350 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 35766
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m

Prijava za Newsletter