Prodaja - Zemljište 7836 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
Na upit
Property 34641 photo 1
Property 34641 photo 2
Property 34641 photo 3
Property 34641 photo 4
Property 34641 photo 5
Property 34641 photo 6
Property 34641 photo 7
Property 34641 photo 8
Property 34641 photo 9
Property 34641 photo 10
Property 34641 photo 11
Property 34641 photo 12
Property 34641 photo 13
Property 34641 photo 14

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 20 km
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7836 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
135 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 61049
  • Kvadratura 1035 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
195 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 61294
  • Kvadratura 3321 m²
  • Udaljenost od mora 823 m
Za prodaju
40 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 58466
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
60 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 62633
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
35 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 56295
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
200 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 65710
  • Kvadratura 3533 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
430 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 63499
  • Kvadratura 5064 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
350 000 € 87 €/m²
  • Kod objekta 64097
  • Kvadratura 4012 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
125 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 62298
  • Kvadratura 940 m²
  • Udaljenost od mora 750 m

Prijava za Newsletter