Prodaja - Zemljište 15000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
400 000 €
26 €/m²
Property 31308 photo 1
Property 31308 photo 2
Property 31308 photo 3
Property 31308 photo 4
Property 31308 photo 5
Property 31308 photo 6
Property 31308 photo 7
Property 31308 photo 8
Property 31308 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6500 m
  • Udaljenost od grada: 10 km
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 15000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
550 000 € 785 €/m²
  • Kod objekta 51327
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
400 000 € 57 €/m²
  • Kod objekta 49499
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
400 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 40480
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
405 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 34064
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
350 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 14738
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
450 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 4068
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
450 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 40481
  • Kvadratura 19950 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
465 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 24097
  • Kvadratura 6260 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
350 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 35766
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
550 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 34256
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m

Prijava za Newsletter