70 000 €
71 €/m²
Property 12679 photo 1
Property 12679 photo 2
Property 12679 photo 3
Property 12679 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 41 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 980 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 784 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
70 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 60651
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
65 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 44968
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
90 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 35639
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
65 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 52572
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
60 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 38717
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 47236
  • Kvadratura 592 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
80 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 39000
  • Kvadratura 11300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
75 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 62866
  • Kvadratura 404 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
100 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 65697
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
70 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 63376
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter