Prodaja - Zemljište 6000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
48 000 €
8 €/m²
Property 17762 photo 1
Property 17762 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6000 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: bunar, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 32787
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
65 000 € 196 €/m²
  • Kod objekta 58544
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
50 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 48962
  • Kvadratura 467 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
43 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 31150
  • Kvadratura 325 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
39 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 50041
  • Kvadratura 9911 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
67 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 57394
  • Kvadratura 1894 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
65 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 52475
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
60 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 32505
  • Kvadratura 11135 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
70 000 € 164 €/m²
  • Kod objekta 49298
  • Kvadratura 425 m²
  • Udaljenost od mora 35000 m
Za prodaju
60 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 57899
  • Kvadratura 612 m²
  • Udaljenost od mora 150 m

Prijava za Newsletter