Prodaja - Zemljište 660 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
66 000 €
100 €/m²
Property 51924 photo 1
Property 51924 photo 2
  • Kod objekta 51924
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 660 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 660 kv.m. na Olimpska regija. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
80 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 30759
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
90 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 35639
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
60 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 57899
  • Kvadratura 612 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
55 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 42360
  • Kvadratura 712 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
98 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 63432
  • Kvadratura 5432 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
60 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 59214
  • Kvadratura 4490 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
55 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 63371
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
60 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 60563
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
70 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 39087
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 47236
  • Kvadratura 592 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter