700 000 €
2188 €/m²
Property 8142 photo 1
Property 8142 photo 2
Property 8142 photo 3
Property 8142 photo 4
Property 8142 photo 5
Property 8142 photo 6
Property 8142 photo 7
Property 8142 photo 8
Property 8142 photo 9
Property 8142 photo 10
Property 8142 photo 11
Property 8142 photo 12
Property 8142 photo 13
Property 8142 photo 14
Property 8142 photo 15
Property 8142 photo 16
Property 8142 photo 17
Property 8142 photo 18
Property 8142 photo 19
Property 8142 photo 20
Property 8142 photo 21
Property 8142 photo 22
Property 8142 photo 23

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 320 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od 3 ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, ostava. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, parking, travnjak, ostavu.

Za prodaju
580 000 € 2748 €/m²
  • Kod objekta 49250
  • Kvadratura 211 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
660 000 € 3882 €/m²
  • Kod objekta 23806
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
700 000 € 3255 €/m²
  • Kod objekta 63482
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 000 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 30360
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
800 000 € 3265 €/m²
  • Kod objekta 64888
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
980 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 13074
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
865 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 49883
  • Kvadratura 369 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
580 000 € 2416 €/m²
  • Kod objekta 19405
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter