850 000 €
2024 €/m²
Property 29759 photo 1

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 15000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 420 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, 2 dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, bazen, parking, baštu, travnjak, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
950 000 € 2317 €/m²
  • Kod objekta 14724
  • Kvadratura 410 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 64231
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
960 000 € 3542 €/m²
  • Kod objekta 13556
  • Kvadratura 271 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
870 000 € 4833 €/m²
  • Kod objekta 5663
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
785 000 € 2962 €/m²
  • Kod objekta 13520
  • Kvadratura 265 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
780 000 € 2052 €/m²
  • Kod objekta 38432
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
700 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 23811
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
750 000 € 425 000 € 1349 €/m²
  • Kod objekta 4837
  • Kvadratura 315 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
1 000 000 € 2247 €/m²
  • Kod objekta 10777
  • Kvadratura 445 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
850 000 € 2266 €/m²
  • Kod objekta 51008
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 9

Prijava za Newsletter