150 000 €
1852 €/m²
Property 48458 photo 1
Property 48458 photo 2
Property 48458 photo 3
Property 48458 photo 4
Property 48458 photo 5
Property 48458 photo 6
Property 48458 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 1973
  • Godina renoviranja: 2019
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 81 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
165 000 € 3437 €/m²
  • Kod objekta 65227
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 59390
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
140 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 64831
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
138 000 € 1703 €/m²
  • Kod objekta 61494
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2698 €/m²
  • Kod objekta 59130
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
174 000 € 2676 €/m²
  • Kod objekta 65111
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 2564 €/m²
  • Kod objekta 66046
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
205 000 € 2383 €/m²
  • Kod objekta 63980
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 3962 €/m²
  • Kod objekta 64835
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
161 000 € 1490 €/m²
  • Kod objekta 53260
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter