170 000 €
2698 €/m²
Property 59130 photo 1
Property 59130 photo 2
Property 59130 photo 3
Property 59130 photo 4
Property 59130 photo 5
Property 59130 photo 6
Property 59130 photo 7
Property 59130 photo 8

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 1987
  • Godina renoviranja: 2009
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 160 m
  • Udaljenost od aerodroma: 280 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 63 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
225 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 65274
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 2461 €/m²
  • Kod objekta 65166
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
174 000 € 2676 €/m²
  • Kod objekta 65111
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 1388 €/m²
  • Kod objekta 65792
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 6944 €/m²
  • Kod objekta 62803
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 1560 €/m²
  • Kod objekta 65593
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
245 000 € 2987 €/m²
  • Kod objekta 62243
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 4148 €/m²
  • Kod objekta 66134
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 7142 €/m²
  • Kod objekta 65919
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter