165 000 €
3438 €/m²
Property 65227 photo 1
Property 65227 photo 2
Property 65227 photo 3
Property 65227 photo 4
Property 65227 photo 5
Property 65227 photo 6
Property 65227 photo 7
Property 65227 photo 8
Property 65227 photo 9
Property 65227 photo 10
Property 65227 photo 11
Property 65227 photo 12
Property 65227 photo 13
Property 65227 photo 14
Property 65227 photo 15
Property 65227 photo 16
Property 65227 photo 17
Property 65227 photo 18
Property 65227 photo 19
Property 65227 photo 20
Property 65227 photo 21
Property 65227 photo 22

Detalji

  • Godina izgradnje: 1972
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 48 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
165 000 € 2229 €/m²
  • Kod objekta 63265
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 3283 €/m²
  • Kod objekta 65034
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
235 000 € 3133 €/m²
  • Kod objekta 60915
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 60897
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
215 000 € 2621 €/m²
  • Kod objekta 66032
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
225 000 € 1906 €/m²
  • Kod objekta 57458
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
160 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 60320
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
235 000 € 2526 €/m²
  • Kod objekta 56341
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
150 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 66037
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter