Prodaja - Vila 766 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 700 000 €
3525 €/m²
Property 42131 photo 1
Property 42131 photo 2
Property 42131 photo 3
Property 42131 photo 4
Property 42131 photo 5
Property 42131 photo 6
Property 42131 photo 7
Property 42131 photo 8
Property 42131 photo 9
Property 42131 photo 10
Property 42131 photo 11
Property 42131 photo 12
Property 42131 photo 13
Property 42131 photo 14
Property 42131 photo 15
Property 42131 photo 16
Property 42131 photo 17
Property 42131 photo 18
Property 42131 photo 19
Property 42131 photo 20
Property 42131 photo 21
Property 42131 photo 22
Property 42131 photo 23
Property 42131 photo 24
Property 42131 photo 25
Property 42131 photo 26
Property 42131 photo 27
Property 42131 photo 28
  • Kod objekta 42131
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 766 m²
  • Površina placa 1015 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Broj soba: 7
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni

Opis

Na prodaju vila od 766 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, lift.

Za prodaju
2 929 780 € 4717 €/m²
  • Kod objekta 34221
  • Kvadratura 621 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
3 900 000 € 6027 €/m²
  • Kod objekta 43223
  • Kvadratura 647 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 600 000 € 4126 €/m²
  • Kod objekta 43617
  • Kvadratura 630 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 250 000 € 1 650 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 31572
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
2 500 000 € 5681 €/m²
  • Kod objekta 9069
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 200 000 € 5387 €/m²
  • Kod objekta 24873
  • Kvadratura 594 m²
  • Udaljenost od mora 250 m

Prijava za Newsletter