800 000 €
18 €/m²
Property 34160 photo 1
Property 34160 photo 2
Property 34160 photo 3
Property 34160 photo 4
Property 34160 photo 5
Property 34160 photo 6
Property 34160 photo 7
Property 34160 photo 8
Property 34160 photo 9
Property 34160 photo 10
Property 34160 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1100 m
  • Udaljenost od grada: 4,4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 59 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 43000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: bunar, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 630 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
800 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 13174
  • Kvadratura 7800 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
853 000 € 860 €/m²
  • Kod objekta 64550
  • Kvadratura 991 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
680 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 26886
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
853 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 63290
  • Kvadratura 36000 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 24952
  • Kvadratura 11065 m²
Za prodaju
990 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 44357
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
1 000 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 48645
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
1 096 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 51472
  • Kvadratura 12735 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
710 000 € 299 €/m²
  • Kod objekta 44207
  • Kvadratura 2367 m²
  • Udaljenost od mora 97 m
Za prodaju
650 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 37517
  • Kvadratura 14500 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter