Prodaja - Zemljište 106846 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Retimno Lampi Melampes
587 000 €
5 €/m²
Property 25605 photo 1
Property 25605 photo 2
Property 25605 photo 3
Property 25605 photo 4
Property 25605 photo 5
Property 25605 photo 6
Property 25605 photo 7
Property 25605 photo 8
Property 25605 photo 9

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,2
  • Udaljeno od mora: 7500 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 87 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 106846 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 20000 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na šumu.

Za prodaju
800 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 38769
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
680 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 58882
  • Kvadratura 143484 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
750 000 € 165 €/m²
  • Kod objekta 38074
  • Kvadratura 4520 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
500 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 44016
  • Kvadratura 19280 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
800 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 13174
  • Kvadratura 7800 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
700 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 40404
  • Kvadratura 8926 m²
  • Udaljenost od mora 470 m
Za prodaju
512 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 25604
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
540 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 54569
  • Kvadratura 18977 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 44359
  • Kvadratura 35000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
500 000 € 580 €/m²
  • Kod objekta 50105
  • Kvadratura 862 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter