Prodaja - Zemljište 1860 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Heraklion Tilisos
792 000 €
425 €/m²
Property 30280 photo 1
Property 30280 photo 2
Property 30280 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 1,6
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1860 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 2976 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
800 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 12083
  • Kvadratura 8100 m²
  • Udaljenost od mora 5100 m
Za prodaju
900 000 € 3010 €/m²
  • Kod objekta 65575
  • Kvadratura 299 m²
  • Udaljenost od mora 130 m
Za prodaju
700 000 € 127 €/m²
  • Kod objekta 33666
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
1 100 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 12486
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
650 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 37517
  • Kvadratura 14500 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 42923
  • Kvadratura 563 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 000 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 28806
  • Kvadratura 23000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
1 060 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 41899
  • Kvadratura 86000 m²
  • Udaljenost od mora 990 m
Za prodaju
800 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 13174
  • Kvadratura 7800 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
650 000 € 141 €/m²
  • Kod objekta 44104
  • Kvadratura 4580 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter