860 000 €
40 €/m²
Property 47506 photo 1
Property 47506 photo 2
Property 47506 photo 3
Property 47506 photo 4
Property 47506 photo 5
Property 47506 photo 6
Property 47506 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 92 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 21000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
800 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 32800
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
792 000 € 425 €/m²
  • Kod objekta 30280
  • Kvadratura 1860 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
694 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 4766
  • Kvadratura 8200 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
750 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 32035
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 42923
  • Kvadratura 563 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
850 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 35094
  • Kvadratura 5547 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
750 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 59199
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
900 000 € 3010 €/m²
  • Kod objekta 65575
  • Kvadratura 299 m²
  • Udaljenost od mora 130 m
Za prodaju
800 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 34160
  • Kvadratura 43000 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
750 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 38075
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter