850 000 €
153 €/m²
Property 35094 photo 1
Property 35094 photo 2
Property 35094 photo 3
Property 35094 photo 4
Property 35094 photo 5
Property 35094 photo 6
Property 35094 photo 7
Property 35094 photo 8
Property 35094 photo 9
Property 35094 photo 10
Property 35094 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5547 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 2000 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 42923
  • Kvadratura 563 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
710 000 € 299 €/m²
  • Kod objekta 44207
  • Kvadratura 2367 m²
  • Udaljenost od mora 97 m
Za prodaju
747 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 40405
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 175 m
Za prodaju
990 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 44357
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
1 100 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 50051
  • Kvadratura 12400 m²
  • Udaljenost od mora 7300 m
Za prodaju
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 49742
  • Kvadratura 13569 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 227 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 38407
  • Kvadratura 24820 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
853 000 € 725 €/m²
  • Kod objekta 63066
  • Kvadratura 1175 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
800 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 63744
  • Kvadratura 13439 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
940 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 37512
  • Kvadratura 4700 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter