750 000 €
125 €/m²
Property 38075 photo 1
Property 38075 photo 2
Property 38075 photo 3
Property 38075 photo 4
Property 38075 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6000 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
640 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 63745
  • Kvadratura 8608 m²
  • Udaljenost od mora 1150 m
Za prodaju
1 060 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 41899
  • Kvadratura 86000 m²
  • Udaljenost od mora 990 m
Za prodaju
750 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 38096
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
660 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 65423
  • Kvadratura 12329 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
640 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 63552
  • Kvadratura 7142 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 40503
  • Kvadratura 180000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 100 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 65416
  • Kvadratura 100188 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
853 000 € 813 €/m²
  • Kod objekta 64552
  • Kvadratura 1048 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 56505
  • Kvadratura 11174 m²
  • Udaljenost od mora 1850 m
Za prodaju
675 000 € 143 €/m²
  • Kod objekta 11960
  • Kvadratura 4700 m²
  • Udaljenost od mora 50 m

Prijava za Newsletter