Prodaja - Zemljište 25000 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Krionerida
750 000 €
30 €/m²
Property 59199 photo 1
Property 59199 photo 2
Property 59199 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 43 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 25000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 1100 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
640 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 63552
  • Kvadratura 7142 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
860 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 47506
  • Kvadratura 21000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
675 000 € 143 €/m²
  • Kod objekta 11960
  • Kvadratura 4700 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
853 000 € 1032 €/m²
  • Kod objekta 64551
  • Kvadratura 826 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
660 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 65423
  • Kvadratura 12329 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
900 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 47192
  • Kvadratura 28045 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
800 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 38769
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
700 000 € 127 €/m²
  • Kod objekta 33666
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
940 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 37512
  • Kvadratura 4700 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
650 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 37517
  • Kvadratura 14500 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter