Prodaja - Vila 236 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 280 000 €
9661 €/m²
  • Kod objekta 47461
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 236 m²
  • Površina placa 635 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 7

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2022
  • Broj soba: 7
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 236 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, lift, alarm, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
3 100 000 € 4696 €/m²
  • Kod objekta 41275
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 650 000 € 10600 €/m²
  • Kod objekta 44806
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 700 000 € 5567 €/m²
  • Kod objekta 36966
  • Kvadratura 485 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 270 000 € 6005 €/m²
  • Kod objekta 45647
  • Kvadratura 378 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
1 850 000 € 2350 €/m²
  • Kod objekta 51522
  • Kvadratura 787 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 000 000 € 14814 €/m²
  • Kod objekta 36963
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 950 000 € 6344 €/m²
  • Kod objekta 52522
  • Kvadratura 465 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
3 400 000 € 9444 €/m²
  • Kod objekta 39277
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 801 000 € 5775 €/m²
  • Kod objekta 45599
  • Kvadratura 485 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 600 000 € 4126 €/m²
  • Kod objekta 43617
  • Kvadratura 630 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter