Prodaja - Vila 485 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
2 801 000 €
5775 €/m²
Property 45599 photo 1
Property 45599 photo 2
Property 45599 photo 3
Property 45599 photo 4
Property 45599 photo 5
Property 45599 photo 6
Property 45599 photo 7
Property 45599 photo 8
Property 45599 photo 9
Property 45599 photo 10
Property 45599 photo 11
Property 45599 photo 12
Property 45599 photo 13
Property 45599 photo 14
  • Kod objekta 45599
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 485 m²
  • Površina placa 861 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 5
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 485 kv.m u Larnaka. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, alarm.

Za prodaju
2 800 000 € 4713 €/m²
  • Kod objekta 49711
  • Kvadratura 594 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 100 000 € 4905 €/m²
  • Kod objekta 41274
  • Kvadratura 632 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 950 000 € 6344 €/m²
  • Kod objekta 52522
  • Kvadratura 465 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 500 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 44484
  • Kvadratura 640 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
3 700 000 € 6239 €/m²
  • Kod objekta 46883
  • Kvadratura 593 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 500 000 € 3924 €/m²
  • Kod objekta 46022
  • Kvadratura 637 m²
  • Udaljenost od mora 5400 m
Za prodaju
2 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 29147
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter