3 400 000 €
9444 €/m²
Property 39277 photo 1
Property 39277 photo 2
Property 39277 photo 3
Property 39277 photo 4
Property 39277 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 5
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 360 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
2 750 000 € 8757 €/m²
  • Kod objekta 38598
  • Kvadratura 314 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 900 000 € 5451 €/m²
  • Kod objekta 38719
  • Kvadratura 532 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 000 000 € 10714 €/m²
  • Kod objekta 33528
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 929 780 € 4717 €/m²
  • Kod objekta 34221
  • Kvadratura 621 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
2 800 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 45713
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
3 500 000 € 5520 €/m²
  • Kod objekta 38600
  • Kvadratura 634 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 930 000 € 5232 €/m²
  • Kod objekta 41276
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
3 600 000 € 3 000 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 29336
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
4 500 000 € 7234 €/m²
  • Kod objekta 21492
  • Kvadratura 622 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter