800 000 €
30 €/m²
Property 46523 photo 1
Property 46523 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 650 m
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 26134 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 2500 kv.m.

Za prodaju
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 40472
  • Kvadratura 6250 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
650 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 40469
  • Kvadratura 13000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 63073
  • Kvadratura 16658 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
990 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 44357
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 24952
  • Kvadratura 11065 m²
Za prodaju
792 000 € 425 €/m²
  • Kod objekta 30280
  • Kvadratura 1860 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
675 000 € 143 €/m²
  • Kod objekta 11960
  • Kvadratura 4700 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
900 000 € 421 €/m²
  • Kod objekta 26074
  • Kvadratura 2135 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
735 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 30343
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
660 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 65423
  • Kvadratura 12329 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter