160 000 €
160 €/m²
Property 62893 photo 1
Property 62893 photo 2
Property 62893 photo 3
Property 62893 photo 4
Property 62893 photo 5
Property 62893 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 112 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1000 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
138 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 55956
  • Kvadratura 3092 m²
  • Udaljenost od mora 950 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 52550
  • Kvadratura 1600 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
160 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 57292
  • Kvadratura 4110 m²
  • Udaljenost od mora 670 m
Za prodaju
140 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 65485
  • Kvadratura 1060 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
130 000 € 255 €/m²
  • Kod objekta 65724
  • Kvadratura 508 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
140 000 € 248 €/m²
  • Kod objekta 65313
  • Kvadratura 564 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
150 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 62015
  • Kvadratura 6786 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
180 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 47000
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 43300
  • Kvadratura 3484 m²
  • Udaljenost od mora 390 m
Za prodaju
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 45892
  • Kvadratura 896 m²
  • Udaljenost od mora 750 m

Prijava za Newsletter