200 000 €
86 €/m²
Property 51207 photo 1
Property 51207 photo 2
Property 51207 photo 3
Property 51207 photo 4
Property 51207 photo 5
Property 51207 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2300 kv.m. na Kritu. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
270 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 46217
  • Kvadratura 5340 m²
  • Udaljenost od mora 824 m
Za prodaju
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Kod objekta 47196
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
280 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 44635
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
267 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 36637
  • Kvadratura 11085 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
200 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 44018
  • Kvadratura 8923 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
235 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 52112
  • Kvadratura 5321 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
250 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 65534
  • Kvadratura 7200 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
267 000 € 356 €/m²
  • Kod objekta 50514
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
192 000 € 213 €/m²
  • Kod objekta 39609
  • Kvadratura 898 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter