Property 54689 photo 1
Property 54689 photo 2
Property 54689 photo 3
Property 54689 photo 4
Property 54689 photo 5
Property 54689 photo 6
Property 54689 photo 7
Property 54689 photo 8
Property 54689 photo 9
Property 54689 photo 10
Property 54689 photo 11
Property 54689 photo 12

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 110 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 140 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj.

Za prodaju
360 000 € 3050 €/m²
  • Kod objekta 56377
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
388 605 € 4626 €/m²
  • Kod objekta 61960
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 1623 €/m²
  • Kod objekta 54693
  • Kvadratura 154 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
290 000 € 2071 €/m²
  • Kod objekta 54689
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
255 000 € 2550 €/m²
  • Kod objekta 62028
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 3181 €/m²
  • Kod objekta 63322
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
395 000 € 5984 €/m²
  • Kod objekta 56907
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 2
Ekskluzivni Za prodaju
375 000 € 5514 €/m²
  • Kod objekta 61692
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
267 000 € 2495 €/m²
  • Kod objekta 49035
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter