280 000 €
3182 €/m²
Property 63322 photo 1
Property 63322 photo 2
Property 63322 photo 3
Property 63322 photo 4
Property 63322 photo 5
Property 63322 photo 6
Property 63322 photo 7
Property 63322 photo 8
Property 63322 photo 9
Property 63322 photo 10
Property 63322 photo 11
Property 63322 photo 12
Property 63322 photo 13
Property 63322 photo 14

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 59 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju stan od 88 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, baštu, travnjak, lift, grejanje.

Za prodaju
360 000 € 3050 €/m²
  • Kod objekta 56377
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 5984 €/m²
  • Kod objekta 56907
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
320 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 50278
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
370 000 € 3008 €/m²
  • Kod objekta 62338
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
240 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 63234
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
228 000 € 4560 €/m²
  • Kod objekta 66020
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter