Prodaja - Vila 376 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 300 000 €
3457 €/m²
Property 46235 photo 1
Property 46235 photo 2
Property 46235 photo 3
Property 46235 photo 4
Property 46235 photo 5
Property 46235 photo 6
Property 46235 photo 7
Property 46235 photo 8
Property 46235 photo 9
Property 46235 photo 10
Property 46235 photo 11
Property 46235 photo 12
Property 46235 photo 13
Property 46235 photo 14
Property 46235 photo 15
Property 46235 photo 16
Property 46235 photo 17
Property 46235 photo 18
Property 46235 photo 19
Property 46235 photo 20
Property 46235 photo 21
  • Kod objekta 46235
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 376 m²
  • Površina placa 570 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2020
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 7300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 376 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na drugom sprat se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
1 395 000 € 3170 €/m²
  • Kod objekta 44227
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 500 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 44592
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 400 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 39541
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 463 700 € 4158 €/m²
  • Kod objekta 45384
  • Kvadratura 352 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 448 000 € 5934 €/m²
  • Kod objekta 19767
  • Kvadratura 244 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
1 300 000 € 6190 €/m²
  • Kod objekta 43709
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 250 000 € 4863 €/m²
  • Kod objekta 44171
  • Kvadratura 257 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 350 000 € 3426 €/m²
  • Kod objekta 52372
  • Kvadratura 394 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 500 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 33174
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter