Prodaja - Vila 210 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
1 300 000 €
6190 €/m²
Property 43709 photo 1
Property 43709 photo 2
Property 43709 photo 3
Property 43709 photo 4
Property 43709 photo 5
Property 43709 photo 6
Property 43709 photo 7
Property 43709 photo 8
Property 43709 photo 9
Property 43709 photo 10
Property 43709 photo 11
Property 43709 photo 12
Property 43709 photo 13
Property 43709 photo 14
Property 43709 photo 15
Property 43709 photo 16
Property 43709 photo 17
Property 43709 photo 18
Property 43709 photo 19
Property 43709 photo 20
Property 43709 photo 21
Property 43709 photo 22
Property 43709 photo 23
Property 43709 photo 24
Property 43709 photo 25
Property 43709 photo 26
Property 43709 photo 27
Property 43709 photo 28
Property 43709 photo 29
Property 43709 photo 30
Property 43709 photo 31
Property 43709 photo 32
Property 43709 photo 33
Property 43709 photo 34
Property 43709 photo 35
Property 43709 photo 36
Property 43709 photo 37
Property 43709 photo 38
Property 43709 photo 39
  • Kod objekta 43709
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 210 m²
  • Površina placa 4000 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2013
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Wifi
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 210 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, ostavu.

Za prodaju
1 100 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 23126
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 500 000 € 7894 €/m²
  • Kod objekta 49574
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 700 000 € 3617 €/m²
  • Kod objekta 23754
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
1 448 000 € 5934 €/m²
  • Kod objekta 19767
  • Kvadratura 244 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
1 500 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 52066
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 854 723 € 4602 €/m²
  • Kod objekta 45529
  • Kvadratura 403 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 476 000 € 2544 €/m²
  • Kod objekta 44993
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 300 000 € 5118 €/m²
  • Kod objekta 37733
  • Kvadratura 254 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 800 000 € 7200 €/m²
  • Kod objekta 25110
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter