Prodaja - Vila 352 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 463 700 €
4158 €/m²
Property 45384 photo 1
Property 45384 photo 2
Property 45384 photo 3
Property 45384 photo 4
Property 45384 photo 5
Property 45384 photo 6
Property 45384 photo 7
  • Kod objekta 45384
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 352 m²
  • Površina placa 502 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2020
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 352 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 000 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 44449
  • Kvadratura 570 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 700 000 € 3617 €/m²
  • Kod objekta 23754
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
1 854 723 € 4602 €/m²
  • Kod objekta 45529
  • Kvadratura 403 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 200 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 34218
  • Kvadratura 264 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 36898
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 200 000 € 3458 €/m²
  • Kod objekta 49204
  • Kvadratura 347 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 850 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 24040
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 300 000 € 6046 €/m²
  • Kod objekta 56076
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 820 000 € 5352 €/m²
  • Kod objekta 24887
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 9

Prijava za Newsletter