Prodaja - Vila 400 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 400 000 €
3500 €/m²
Property 39541 photo 1
Property 39541 photo 2
Property 39541 photo 3
Property 39541 photo 4
Property 39541 photo 5
Property 39541 photo 6
Property 39541 photo 7
Property 39541 photo 8
Property 39541 photo 9
  • Kod objekta 39541
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 400 m²
  • Površina placa 1980 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 400 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, roštilj, garaža, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 674 400 € 5600 €/m²
  • Kod objekta 43001
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 500 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 52066
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 47537
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 900 000 € 6333 €/m²
  • Kod objekta 25113
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 33046
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 000 000 € 5405 €/m²
  • Kod objekta 26804
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 250 000 € 4863 €/m²
  • Kod objekta 44171
  • Kvadratura 257 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 350 000 € 2636 €/m²
  • Kod objekta 39898
  • Kvadratura 512 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 779 €/m²
  • Kod objekta 47005
  • Kvadratura 1540 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m

Prijava za Newsletter