Prodaja - Vila 185 m² u Agia Napa

Grčka Kipar Famagusta
1 450 000 €
7838 €/m²
Property 44081 photo 1
Property 44081 photo 2
Property 44081 photo 3
Property 44081 photo 4
Property 44081 photo 5
Property 44081 photo 6
Property 44081 photo 7
Property 44081 photo 8
Property 44081 photo 9
Property 44081 photo 10
Property 44081 photo 11
Property 44081 photo 12
Property 44081 photo 13
Property 44081 photo 14
Property 44081 photo 15
  • Kod objekta 44081
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 185 m²
  • Površina placa 838 m²
  • Region Agia Napa
  • Mesto Famagusta (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 70 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 185 kv.m u Agia Napa. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 500 000 € 7894 €/m²
  • Kod objekta 49574
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 100 000 € 3030 €/m²
  • Kod objekta 26805
  • Kvadratura 693 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 350 000 € 2636 €/m²
  • Kod objekta 39898
  • Kvadratura 512 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 3458 €/m²
  • Kod objekta 49204
  • Kvadratura 347 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 36898
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 200 000 € 3870 €/m²
  • Kod objekta 45697
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 674 400 € 5600 €/m²
  • Kod objekta 43001
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 800 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 44621
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 400 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 39541
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter