120 000 €
94 €/m²
Property 65362 photo 1
Property 65362 photo 2
Property 65362 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 61 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1270 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
140 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 56098
  • Kvadratura 5335 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
100 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 49098
  • Kvadratura 2375 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
171 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 52109
  • Kvadratura 12178 m²
  • Udaljenost od mora 1117 m
Za prodaju
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 47008
  • Kvadratura 4150 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
150 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 64066
  • Kvadratura 758 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
130 000 € 255 €/m²
  • Kod objekta 65724
  • Kvadratura 508 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
140 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 42785
  • Kvadratura 1247 m²
  • Udaljenost od mora 5700 m
Za prodaju
105 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 60258
  • Kvadratura 7018 m²
  • Udaljenost od mora 4900 m
Za prodaju
170 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 50162
  • Kvadratura 3750 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
107 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 49741
  • Kvadratura 3137 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter