70 000 € 54 000 €
13 €/m²
Property 56828 photo 1
Property 56828 photo 2
Property 56828 photo 3
Property 56828 photo 4
Property 56828 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3999 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • Kod objekta 26770
  • Kvadratura 95 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
64 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 49815
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Preporučujemo Za prodaju
60 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 62188
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
65 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 42794
  • Kvadratura 8756 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 56829
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
86 000 € 192 €/m²
  • Kod objekta 50218
  • Kvadratura 447 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
60 000 € 576 €/m²
  • Kod objekta 43131
  • Kvadratura 104 m²
  • Udaljenost od mora 49 m
Za prodaju
80 000 € 242 €/m²
  • Kod objekta 63108
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
96 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 52490
  • Kvadratura 7063 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
75 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 56833
  • Kvadratura 4265 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter