Prodaja - Zemljište 662 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Heraklion Gouves
106 000 €
160 €/m²
Property 45661 photo 1
Property 45661 photo 2
Property 45661 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 662 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 264 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
150 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 64037
  • Kvadratura 5088 m²
  • Udaljenost od mora 352 m
Za prodaju
90 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 40123
  • Kvadratura 6705 m²
  • Udaljenost od mora 7300 m
Za prodaju
150 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 65125
  • Kvadratura 2710 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
140 000 € 248 €/m²
  • Kod objekta 65313
  • Kvadratura 564 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
107 000 € 681 €/m²
  • Kod objekta 50089
  • Kvadratura 157 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 65785
  • Kvadratura 724 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
120 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 56751
  • Kvadratura 3732 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
143 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 65150
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
140 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 56098
  • Kvadratura 5335 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
96 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 52546
  • Kvadratura 2562 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter