150 000 €
29 €/m²
Property 64037 photo 1
Property 64037 photo 2
Property 64037 photo 3
Property 64037 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 352 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 70 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5088 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 120 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 43300
  • Kvadratura 3484 m²
  • Udaljenost od mora 390 m
Za prodaju
145 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 56611
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
150 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 56977
  • Kvadratura 758 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
192 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 40278
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
200 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 50672
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
175 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 56752
  • Kvadratura 5350 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
200 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 51207
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 45892
  • Kvadratura 896 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Kod objekta 47196
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
150 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 65310
  • Kvadratura 830 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter