96 000 €
37 €/m²
Property 52546 photo 1
Property 52546 photo 2
Property 52546 photo 3
Property 52546 photo 4
Property 52546 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 7 km
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2562 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
110 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 44087
  • Kvadratura 1541 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
107 000 € 681 €/m²
  • Kod objekta 50089
  • Kvadratura 157 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
143 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 65150
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
86 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 62729
  • Kvadratura 2785 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
140 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 65485
  • Kvadratura 1060 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
110 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 51904
  • Kvadratura 4017 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
91 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 39531
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
100 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 50361
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
140 000 € 187 €/m²
  • Kod objekta 57456
  • Kvadratura 748 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
140 000 € 248 €/m²
  • Kod objekta 65313
  • Kvadratura 564 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter