140 000 €
26 €/m²
Property 56098 photo 1
Property 56098 photo 2
Property 56098 photo 3
Property 56098 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6500 m
  • Udaljenost od grada: 550 km
  • Udaljenost od aerodroma: 27,5 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 5335 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
200 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 50156
  • Kvadratura 2150 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
199 000 € 189 €/m²
  • Kod objekta 65914
  • Kvadratura 1052 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
140 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 56098
  • Kvadratura 5335 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
130 000 € 95 €/m²
  • Kod objekta 50395
  • Kvadratura 1358 m²
  • Udaljenost od mora 6300 m
Za prodaju
192 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 44358
  • Kvadratura 1055 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
160 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 65747
  • Kvadratura 51985 m²
  • Udaljenost od mora 23000 m
Za prodaju
150 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 56977
  • Kvadratura 758 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
170 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 56710
  • Kvadratura 6669 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
200 000 € 278 €/m²
  • Kod objekta 65098
  • Kvadratura 719 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
138 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 55956
  • Kvadratura 3092 m²
  • Udaljenost od mora 950 m

Prijava za Newsletter