Prodaja - Vila 594 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
3 200 000 €
5387 €/m²
Property 24873 photo 1
Property 24873 photo 2
Property 24873 photo 3
Property 24873 photo 4
Property 24873 photo 5
Property 24873 photo 6
Property 24873 photo 7
Property 24873 photo 8
Property 24873 photo 9
Property 24873 photo 10
Property 24873 photo 11
Property 24873 photo 12
Property 24873 photo 13
Property 24873 photo 14
Property 24873 photo 15
Property 24873 photo 16
Property 24873 photo 17
Property 24873 photo 18
Property 24873 photo 19
Property 24873 photo 20
Property 24873 photo 21
  • Kod objekta 24873
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 594 m²
  • Površina placa 690 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 53 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni

Opis

Na prodaju vila od 594 kv.m u Limasol. Vila Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, lift, grejanje.

Za prodaju
3 450 000 € 4186 €/m²
  • Kod objekta 19439
  • Kvadratura 824 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 750 000 € 8757 €/m²
  • Kod objekta 38598
  • Kvadratura 314 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
3 374 000 € 17302 €/m²
  • Kod objekta 32897
  • Kvadratura 195 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
2 801 000 € 5775 €/m²
  • Kod objekta 45599
  • Kvadratura 485 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
3 200 000 € 5387 €/m²
  • Kod objekta 24873
  • Kvadratura 594 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
4 240 000 € 6281 €/m²
  • Kod objekta 23668
  • Kvadratura 675 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 800 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 19012
  • Kvadratura 616 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter