Prodaja - Vila 360 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 000 000 €
5556 €/m²
Property 36409 photo 1
Property 36409 photo 2
Property 36409 photo 3
Property 36409 photo 4
Property 36409 photo 5
Property 36409 photo 6
Property 36409 photo 7
  • Kod objekta 36409
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 360 m²
  • Površina placa 567 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 2200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 57 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju 4-sprata vila od 360 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od ostava. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 711 000 € 6067 €/m²
  • Kod objekta 41307
  • Kvadratura 282 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 700 000 € 9642 €/m²
  • Kod objekta 47735
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 900 000 € 9666 €/m²
  • Kod objekta 22150
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
2 400 000 € 3809 €/m²
  • Kod objekta 33038
  • Kvadratura 630 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 000 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 36409
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 800 000 € 4713 €/m²
  • Kod objekta 49711
  • Kvadratura 594 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 500 000 € 5681 €/m²
  • Kod objekta 9069
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 600 000 € 4126 €/m²
  • Kod objekta 43617
  • Kvadratura 630 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 810 000 € 5109 €/m²
  • Kod objekta 42856
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter