Prodaja - Vila 155 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
2 000 000 €
12903 €/m²
Property 45607 photo 1
Property 45607 photo 2
Property 45607 photo 3
Property 45607 photo 4
Property 45607 photo 5
Property 45607 photo 6
Property 45607 photo 7
Property 45607 photo 8
Property 45607 photo 9
Property 45607 photo 10
Property 45607 photo 11
  • Kod objekta 45607
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 155 m²
  • Površina placa 545 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 5 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 155 kv.m u Larnaka. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, roštilj, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 900 000 € 6333 €/m²
  • Kod objekta 25113
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 950 000 € 6344 €/m²
  • Kod objekta 52522
  • Kvadratura 465 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 750 000 € 8757 €/m²
  • Kod objekta 38598
  • Kvadratura 314 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 995 000 € 6313 €/m²
  • Kod objekta 33352
  • Kvadratura 316 m²
  • Udaljenost od mora 16 m
Za prodaju
1 680 000 € 4745 €/m²
  • Kod objekta 49807
  • Kvadratura 354 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 700 000 € 3524 €/m²
  • Kod objekta 42131
  • Kvadratura 766 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 850 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 24040
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 600 000 € 4126 €/m²
  • Kod objekta 43617
  • Kvadratura 630 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 800 000 € 5294 €/m²
  • Kod objekta 51115
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter